SİZDEN GELENLER

Uzun yıllar profosyenel olarak kurumsal şirketlerde üst düzey yöneticilik yapmasının yanı sıra yapısal olarak bulunduğunu düşündüğüm nazik, akılcı ve gerçekçi yaklaşım tarzını birleştirerek işini şeffaf şekilde yapan Göksel beyi Emlakçı vs sıfatlarla tanımlamak gerçekçi ve hakkaniyetli bir yaklaşım olmaz. Biz taleplerimizi ve beklentimizi kendisine aktardık, dikkatlice dinledi ve önerilerini getirdi. Mal sahipleri ile açık iletişim kurmamıza yardımcı oldu ve sonunda evimizi aldık. Kendisine teşekkür ederiz. 

S. ÖZCAN

Puan: 5

Uzun ve yorucu bir arayış sürecinden sonra gönlümüzden geçen evi bize sunduğu ve bu süreç zarfında nazik ve sabırlı tutumundan dolayı gönül dolusu teşekkürler.... 

G. EĞİLMEZ 

Puan: 5

Göksel Bey'in anlayışı, açık ve net bilgisiyle doğru seçimle evimi kiraladım. Kendisine teşekkür eder işinde kolaylıklar dilerim.

B. MAÇ

Puan: 5

Göksel Bey'e güzel iletişiminden dolayı teşekkür ediyoruz. Her konuda bizleri çok sağlıklı ve doğru bir şekilde yönlendirdi. Ayrıca kiralama süreci sonrasında verdiği destek, ilgisi ve samimi tavrı için de ayrıca teşekkürler.

K. GÖKÇİMEN 

Puan: 5

Müşterilerinin ihtiyaçlarını net anlayarak, yönlendirme ve takibi konusunda oldukça yetkin olup, tavsiye edeceğim emlak danışmanıdır. En kısa zamanda ofis arayışımızı sonuçlandırmıştır. Emeğinize sağlık.

F. Y. EREN

Puan: 5

Göksel Bey’in yüksek pazar deneyimi ve müşterisinin isteklerini ön planda tutan tavırları gerçekten üst seviyedeydi. Ev arayış sürecinde, emlak danışmanınızın sizi ve isteklerinizi çözümleyerek hızlı hareket edebiliyor olması insana kendini çok rahat hissettiriyor. Göksel Bey bunu çok iyi başarabilen ve kesinlikle güvenilir bir emlak danışmanı. 

B. TAVUKÇUOĞLU

Puan: 5

Siz de yorum yapmak için tıklayınız